> INWESTYCJE> LAKE RESIDENCEDRUKUJ
 

 


 

 www.lakeresidence.pl

ul. Jana Pawła II, Osielsko 86-031


 

Sprzedano już 40%

  

To miejsce zachwyci Cię swoim urokiem. Jezioro, lasy, przestrzeń – takie otoczenie spotkasz tylko w Lake Residence. To inwestycja, która harmonijnie łączy naturę z nowoczesnością. W tym miejscu Ty i Twoja rodzina poczujecie się wyjątkowo. Poznaj Lake Residence – kameralne osiedle luksusowych apartamentów. Pierwsza w Osielsku inwestycja wyznaczająca nowe standardy jakości i funkcjonalności.


 


 

Komfort, nowoczesność i kameralność – to cechy, które wyznaczyły kształt architektury osiedla. Lake Residence to zespół niedużych segmentów mieszkalnych. W każdym z nich znajduje się zaledwie 11 apartamentów o metrażach od 47 m2 do 109 m2. Wszystkie posiadają balkon lub taras nawet o pow. 43 m2. Mieszkańcy parterowych apartamentów dodatkowo dysponują prywatnymi ogródkami. Mieszkańcy poddaszy otrzymują dodatkową przestrzeń.

 


 

Lake Residence to miejsce, gdzie w najwyższym stopniu zadbano o bezpieczeństwo. Osiedle jest chronione, zamknięte i monitorowane. Centralnym punktem Lake Residence jest jezioro z pomostem. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaprojektowano nowoczesny plac zabaw. Na terenie osiedla przewidziano również centrum fitness oraz basen. W niedalekiej odległości znajduje się urząd gminy, szkoła i lokalna galeria handlowa.

 

Dla wygody mieszkańców apartamenty wyposażono w spójny system sterujący ogrzewaniem, oświetleniem, alarmem i roletami zewnętrznymi. Kolektory słoneczne oraz ogrzewanie podłogowe to kolejne funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają także wymierne korzyści finansowe.  Dbałość o potrzeby rodziny przejawia się w detalach architektonicznych takich jak przestronne poddasza czy też kominki.  


 

W trosce o Twój komfort stworzyliśmy różnorodny program wykończenia wnętrz gotowych do zamieszkania. Dzięki szerokiej gamie proponowanych stylów, zaprezentowanych w dedykowanym katalogu, każdy z mieszkańców znajdzie tu opcję dla siebie. 
Zapytaj doradcę o szczegóły.Pozwól nam działać. Spokój dostaniesz w standardzie.

 

Więcej informacji znajdziesz na www.lakeresidence.pl

 

 


Nordic Development S.A.   T: +48 22 54 07 160   E: info@nordicdevelopment.pl