Archiwum

Aktualności

Emisja obligacji serii K

23.09.2016

Niniejszym informujemy, iż w związku z brakiem subskrypcji minimalnej liczby obligacji wymaganej do dojścia do skutku emisji obligacji serii K Nordic Development S.A. („Obligacje”), emitent nie dokonał przydziału Obligacji.

Czytaj więcej

Ruszają zapisy na nowe inwestycje

21.06.2016

Bogata oferta nowych mieszkań w nowych lokalizacjach.  Wyjątkowy apartamentowiec w Centrum – Nordic Astrum, rodzinne osiedle mieszkaniowe na Jachcicach – Żeglarska 71, czy też nowoczesne segmenty mieszkalne w podbydoskim Osielsku – Lake Residence II. Wybierz gdzie chcesz mieszkać i zadzwoń...

Czytaj więcej

Rodzinne mieszkanie w super cenie

18.04.2016

Zamieszkaj na młodym rodzinnym osiedlu Nordic Residence w Fordonie. Mamy dla Twojej rodziny idealne 3 pokojowe lokum o powierzchni 75 m.kw. Oddzielna kuchnia, toaleta a nawet garderoba zapewnią komfortowe użytkowanie mieszkania. Ustawne sypialnie i przestronny salon sprawią, że docenisz nową przestrzeń. Do końca maja atrakcyjne...

Czytaj więcej

zainwestuj w mini apartament

 

 

Nordic Development S.A. to deweloper od kliku lat z powodzeniem realizujący w Bydgoszczy szereg ciekawych inwestycji mieszkaniowych. Zakończone projekty to m.in. uhonorowany nagrodami Nordic Tower oraz Nordic 10. Oba budynki położone w Śródmieściu.

Spółka obecnie posiada mieszkania i apartamenty deweloperskie w różnych standardach
i lokalizacjach: Nordic Haven w Centrum, Nordic Residence w Fordonie oraz Lake Residence w Osielsku k. Bydgoszczy.

W planach jest uruchomienie inwestycji przy ul. Żeglarskiej 71, na bydgoskich Jachcicach. Ponadto deweloper posiada na sprzedaż powierzchnie handlowe i biurowe w doskonale zlokalizowanym kompleksie biurowo-mieszkalnym Nordic Haven w ścisłym centrum Bydgoszczy.