Archiwum

Aktualności

Lake Residence II etap - Wrzesień 2017 - kronika z budowy

25.09.2017

25-09-2017 Tak obecnie przedstawia się II etap budowy osiedla Lake Residence. Budynki pną się w górę.

Czytaj więcej

Nowość w ofercie Nordic Haven !

25.08.2017

Od dnia dzisiejszego pojawiła się nowość w ofercie inwestycji Nordic Haven.  Oprócz ostatnich apartamentów, do sprzedaży oddajemy Lofty na 2 i 3 piętrze.  Lofty o wysokości ponad 3 metrów, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Powierzchnie już od 40m2!   Zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej

Leśne Zacisze - rozpoczynamy rezerwacje na mieszkania

25.08.2017

  Zapraszamy do odwiedzania naszego Salonu Sprzedaży przy ul. Jezuickiej 5 lub do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na prezentację nowej inwestycji przy ul. Zaświat w Bydgoszczy, oraz rezerwacji mieszkań.  

Czytaj więcej

zainwestuj w mini apartament

 

 

Nordic Development S.A. to deweloper od kliku lat z powodzeniem realizujący w Bydgoszczy szereg ciekawych inwestycji mieszkaniowych. Spółka realizuje także inwestycję na rynku mazowieckim w Milanówku, co ma zapoczątkować ekspansję na ogólnopolski rynek.
 
Spółka obecnie posiada mieszkania i apartamenty deweloperskie w różnych standardach i lokalizacjach: Nordic Haven w Centrum, Nordic Astrum w ścisłym centrum Bydgoszczy przy ul. Babia Wieś oraz już w drugim etapie Lake Residence w Osielsku k. Bydgoszczy. 

W fazie przygotowań jest również Leśne Zacisze w bardzo zielonej części Bydgoszczy. W planach jest uruchomienie inwestycji przy ul. Żeglarskiej 71, na bydgoskich Jachcicach. 
 
Zakończone projekty to m.in. uhonorowany nagrodami Nordic Tower oraz Nordic 10. Oba budynki położone w Śródmieściu.
Ponadto deweloper posiada na sprzedaż powierzchnie handlowe i biurowe w doskonale zlokalizowanym kompleksie biurowo-mieszkalnym Nordic Haven w ścisłym centrum Bydgoszczy.