Aktualności

Niniejszym informujemy, iż w związku z brakiem subskrypcji minimalnej liczby obligacji wymaganej do dojścia do skutku emisji obligacji serii K Nordic Development S.A. („Obligacje”), emitent nie dokonał przydziału Obligacji.

|

na mBogata oferta nowych mieszkań w nowych lokalizacjach. 

Wyjątkowy apartamentowiec w Centrum – Nordic Astrum, rodzinne osiedle mieszkaniowe na Jachcicach – Żeglarska 71, czy też nowoczesne segmenty mieszkalne w podbydoskim Osielsku – Lake Residence II.

lr1m z71m

Wybierz gdzie chcesz mieszkać i zadzwoń zapytać o szczegóły:

  • Natalia Siuzdak
     664 936 300
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Michał Boszko
     606 600 372
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
|

Zamieszkaj w Nordic Haven na 8 piętrze w lokalu 117. Dzięki przeszkleniom w salonie, będziesz podziwiać wschody słońca nad Wyspą Młyńska i Operą.
Sypialnie od zachodniej strony, zapewnią widok na urokliwą panoramę miasta o poranku. Zapraszamy do 4 pokojowego apartamentu z garderobą o pow. 90 m.kw.
Do końca lutego w promocyjnej cenie.
Szczegóły 664 936 600 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pobierz PDF

Zobacz inne lokale

   

 

 

|

2.IIIp.L59mZamieszkaj na młodym rodzinnym osiedlu Nordic Residence w Fordonie. Mamy dla Twojej rodziny idealne 3 pokojowe lokum o powierzchni 75 m.kw. Oddzielna kuchnia, toaleta a nawet garderoba zapewnią komfortowe użytkowanie mieszkania. Ustawne sypialnie i przestronny salon sprawią, że docenisz nową przestrzeń. Do końca maja atrakcyjne warunki zakupu.

Szczegóły: 606 600 372 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

|

Docelowo ma mieć wysokość 55 metrów i osiągać 15 pięter. Obecnie trwają prace nad zamknięciem 13tego z nich. Nordic Haven to pierwszy w Bydgoszcz szklany apartamentowiec zlokalizowany nad Brdą z widokiem na Wyspę Młyńską i Operę Nova. W niewielkiej odległości znajdują się najważniejsze punkty miasta: Stary Rynek, urzędy, ośrodki kultury, a także centra handlowe.

Zobacz ofertę

|
Strona 1 z 2