Nordic Development S.A. to deweloper operujący na polskim rynku nieruchomości. Celem działalności spółki jest realizacja projektów deweloperskich o wysokiej jakości oraz o wyróżniającej architekturze. Nasz sukces gwarantuje dziedzictwo skandynawskiego stylu oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich. Główny zakres działalności spółki obejmuje realizację inwestycji wielorodzinnych oraz usługowo-handlowych.

firma w liczbach

Model biznesowy Nordic Development S.A. opiera się na koncepcji kompleksowej realizacji i sprzedaży inwestycji. Obejmuje ona tranzakcje nabycia nieruchomości gruntowych, propozycje  realizacji inwestycji, planowanie oraz finansowanie. Następny etap stanowi realizacja inwestycji z przeznaczeniem na najem lub sprzedaż, oferująca również opcję  „pod klucz”.

INWESTYCJE W SPRZEDAŻY 

inwest nr1          inwest lr1          inwest nh1

 KLUCZOWE WARTOŚCI - Od słów do czynów

Działalność Nordic Development opiera się na pięciu podstawowych wartościach. Pełnią one funkcję wytycznych w każdej sytuacji, co zapewnia prawidłową realizację naszej strategii. Stanowią one również podstawę do analizy naszych postępów w realizacji wizji, która wiąże się z otrzymaniem miana profesjonalnego oraz wysoce etycznego dewelopera.

Doskonałość
poprzez wysoką jakość, rzetelność i profesjonalizm

Integralność
w biznesie oraz ze społeczeństwem, lokalnie i globalnie

Budowanie wartości
dla naszych akcjonariuszy, klientów i pracowników

Poświęcenie
spełnieniu marzeń naszych klientów

Dostępność
online oraz w biurach 

 bydgoszcz1


HISTORIA

Spółka Nordic Development S.A. została założona przez grupę duńskich inwestorów w 2006 r. Idea Nordic Development wywiodła się w oparciu o obszerną wiedzę na temat polskiej gospodarki oraz wieloletnie doświadczenie w działalności deweloperskiej na rynku nieruchomości w zachodniej, centralnej oraz wschodniej Europie. Strategicznym celem od momentu powstania spółki do chwili obecnej jest działalność w regionach o wysokim potencjale rozwojowym i tym samym o wysokim spreadzie brutto, realizującej nieprzeciętne architektonicznie projekty.